Jonathan Powell

GeminiSoftnet.GeminiCms.Web.Mvc.Public.Models.Titles.TitleViewModel

 

Z myślą o Państwu, przygotowaliśmy świąteczną niespodziankę. Bilety na pierwszy w nowym roku koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus w Auli UAM są dostępne w sprzedaży. Po fenomenalnym grudniowym koncercie, pierwszy raz u boku Orkiestry, prowadzonej przez Annę Duczmal-Mróz wystąpi wybitny brytyjski pianista i kompozytor - JONATHAN POWELL.
Artysta ten, który jest "technicznie bezkonkurencyjny" potrafi od razu "oczarować słuchacza" grając z "energią reaktora jądrowego" - wystąpi 4 lutego o godzinie 18:00 w Auli UAM, prezentując jedno z najpopularniejszych dzieł pianistycznych, czyli Fantazję polską gis-moll op. 19 Ignacego Jana Paderewskiego w aranżacji Jakuba Kowalewskiego. Dodatkowo podczas koncertu usłyszycie Państwo Koncert nr 2 g-moll Francesco Durante oraz epokowe dzieło Antona Brucknera, czyli Kwintet smyczkowy F-dur WAB 112

Całość koncertu poprowadzi znany dziennikarz Andrzej Sułek

Szczegółowy program koncertu znajdą Państwo poniżej.

 

Data: 4 lutego 2024, Niedziela
Godzina: 18:00
Miejsce: Aula Uniwersytecka, Poznań

 

Program:

  • Francesco Durante - Concerto nr 2 g-moll
  • Ignacy Jan Paderewski - Fantazja polska gis-moll op.19 (ar. J. Kowalewski)
  • Anton Bruckner - Kwintet smyczkowy F-dur WAB 112

 

Wykonawcy:

Anna Duczmal Mróz - dyrygent

Jonathan Powell - fortepian

 

Bilety w cenie: 60zł, 50zł, 40zł (w zależności od miejsca)

 

Oferta specjalna - Jeśli podjęliby się Państwo zorganizowania grupy składającej się z minimum 10 osób, zaoferujemy Państwu bilety na koncert w specjalnej, niższej cenie: 50 zł, 40 zł, 30 zł (w zależności od miejsca). W sprawie rezerwacji grupowej prosimy o kontakt z naszym Biurem: tel. 61 851 66 86 (-87). Sprzedaż grupową na koncert zamykamy 29 stycznia. Odbiór biletów grupowych w Centrum Informacji Kulturalnej (ul. Ratajczaka 44) do dnia 31 stycznia. Po tym dniu rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.


 

 

 

Bilety dostępne:

 
CIK

Bilety24.pl

Kasa Auli UAM (kasa czynna 1-2 lutego oraz w dniu koncertu od 16:00 do 19:00 (tel do kasy 693 811 611 czynny w godzinach otwarcia)

 

 Partner:

 

 

 

 Patroni medialni: