Leszek Możdżer - Amadeus i Jazz...

GeminiSoftnet.GeminiCms.Web.Mvc.Public.Models.Titles.TitleViewModel

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejny, niezwykły koncert pod batutą Agnieszki Duczmal zatytułowany "Amadeus i Jazz". Będzie to niezwykła muzyczna uczta dla fanów muzyki klasycznej połączonej z Jazzem. Już 8 grudnia (środa) o godzinie 18:00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wystąpi jeden z najwybitniejszych polskich muzyków jazzowych, światowej sławy pianista i kompozytor – Leszek Możdżer, prezentując swoje kompozycje na fortepian i orkiestrę. Utwory te zostały zaprezentowane w ubiegłym roku, kiedy to Leszek Możdżer wystąpił wspólnie z Orkiestrą i Maestrą Agnieszką Duczmal podczas Enea Enter Festiwalu w podpoznańskim Strzeszynku.

 

Data: 8 grudnia 2021, Środa
Godzina: 18:00
Miejsce: Aula Uniwersytecka, Poznań

 

Program:

  • Leszek Możdżer - utwory na fortepian i orkiestrę

 

Wykonawcy:

Agnieszka Duczmal – dyrygent
Leszek Możdżer - fortepian
Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus

 

Podczas koncertu obowiązują zasady reżimu sanitarnego, w tym zachowanie dystansu i noszenie maseczek. Prosimy także o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w koncercie oraz wypełnieniu oświadczenia. Osoby posiadające stosowny, aktualny certyfikat szczepień przeciw COVID-19, proszone są o jego zabranie i okazanie przy wejściu.

 

Zasady uczestnictwa - kliknij aby otworzyć

 

Oświadczenie - kliknij aby otworzyć

 

 

Bilety w cenie: 100zł, 80zł, 60zł (w zależności od miejsca)

 

 

Bilety dostępne:

 

CIK

Bilety24.pl

Kasa Auli UAM (kasa czynna 6-7 grudnia od 15:00 do 18:00 oraz w dniu koncertu/ tel do kasy 693 811 611 czynny w godzinach otwarcia)

 

 

Partner:

 

Patroni medialni: