Walentynki 2022

GeminiSoftnet.GeminiCms.Web.Mvc.Public.Models.Titles.TitleViewModel

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert walentynkowy Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus.
Z okazji święta zakochanych wraz z Orkiestrą, prowadzoną przez Annę Duczmal-Mróz wystąpi Laureat XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina – Martín García García, który tym razem zaprezentuje nie utwory Chopina a III Koncert fortepianowy c-moll Ludwiga van Beethovena.
Dodatkowo podczas wieczoru słyszycie Państwo wyjątkowy sekstet smyczkowy – Souvenir de Florence autorstwa Piotra Czajkowskiego w aranżacji Agnieszki Duczmal.

 

Data: 13 lutego 2022, Niedziela
Godzina: 18:00
Miejsce: Aula Uniwersytecka, Poznań

 

Program:

  • Piotr Czajkowski – Souvenir de Florence op.70 (ar. Agnieszka Duczmal)
  • Ludwig van Beethoven – III Koncert fortepianowy c-moll, op.37 (ar. Vinz von Lachner)

 

Wykonawcy:

Anna Duczmal-Mróz – dyrygent
Martín García García - fortepian
Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus

 

Podczas koncertu obowiązują zasady reżimu sanitarnego, w tym zachowanie dystansu i noszenie maseczek. Prosimy także o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w koncercie oraz wypełnieniu oświadczenia. Osoby posiadające stosowny, aktualny certyfikat szczepień przeciw COVID-19, proszone są o jego zabranie i okazanie przy wejściu.

 

 

 Zasady uczestnictwa - kliknij aby otworzyć

 

 Oświadczenie - kliknij aby otworzyć

 

 

Bilety w cenie: 100zł, 80zł, 60zł (w zależności od miejsca)

 

Oferta specjalna - Jeśli podjęliby się Państwo zorganizowania grupy składającej się z minimum 10 osób, zaoferujemy Państwu bilety na koncert w specjalnej, niższej cenie: 90 zł, 70 zł, 50 zł (w zależności od miejsca). W sprawie rezerwacji grupowej prosimy o kontakt z naszym Biurem: tel. 61 851 66 86 (-87). Sprzedaż grupową zamykamy 4 lutego. Odbiór biletów grupowych w Centrum Informacji Kulturalnej (ul. Ratajczaka 44).

 

 

 

 Bilety dostępne:

 

 
CIK

 

Bilety24.pl

 

Kasa Auli UAM (kasa czynna 10-11 lutego od 16:00 do 19:00 oraz w dniu koncertu/ tel do kasy 693 811 611 czynny w godzinach otwarcia)

 

 

 

 Partner:

 

 

 

 Patroni medialni: