Koncert 13.03.2022

GeminiSoftnet.GeminiCms.Web.Mvc.Public.Models.Titles.TitleViewModel

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejny, niezwykły koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus. Wydarzenie to w związku z zaistniałą sytuacją za naszą wschodnią granicą zdecydowaliśmy się zadedykować wszystkim Obywatelom Ukrainy walczącym o swoją wolność i niepodległość.
U boku Orkiestry prowadzonej przez Maestrę Agnieszkę Duczmal wystąpi jeden z najsłynniejszych pianistów młodego pokolenia, zdobywca wielu prestiżowych nagród, finalista XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina – Georgijs Osokins.
W programie koncertu znalazły się wybitne dzieła w tym: Chaconne z Polskiego Requiem Krzysztofa Pendereckiego, 25 Koncert fortepianowy C-dur KV 503 Wolfganga Amadeusa Mozarta w opracowaniu Jakuba Kowalewskiego oraz Edward Grieg - Suita w dawnym stylu "Z czasów Holberga" op.40

 

Data: 13 marca 2022, Niedziela
Godzina: 18:00
Miejsce: Aula Uniwersytecka, Poznań

 

Program:

  • Krzysztof Penderecki - Chaconne z Polskiego Requiem
  • Wolfgang Amadeus Mozart - 25 Koncert fortepianowy C-dur KV 503 (opr. Jakub Kowalewski)                                                                                                            
  • Edward Grieg - Suita w dawnym stylu "Z czasów Holberga" op.40 

 

Wykonawcy:

Agnieszka Duczmal – dyrygent
Georgijs Osokins - fortepian
Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus

 

Podczas koncertu obowiązują zasady reżimu sanitarnego, w tym zachowanie dystansu i noszenie maseczek. Prosimy także o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w koncercie.

 

Zasady uczestnictwa - kliknij aby otworzyć

 

Bilety w cenie: 100zł, 80zł, 60zł (w zależności od miejsca)

 

Oferta specjalna - Jeśli podjęliby się Państwo zorganizowania grupy składającej się z minimum 10 osób, zaoferujemy Państwu bilety na koncert w specjalnej, niższej cenie: 90 zł, 70 zł, 50 zł (w zależności od miejsca). W sprawie rezerwacji grupowej prosimy o kontakt z naszym Biurem: tel. 61 851 66 86 (-87). Sprzedaż grupową zamykamy 4 marca. Odbiór biletów grupowych w Centrum Informacji Kulturalnej (ul. Ratajczaka 44).

 

 

 

 Bilety dostępne:

 

 
CIK

Bilety24.pl

Kasa Auli UAM (kasa czynna 10-11 marca od 16:00 do 19:00 oraz w dniu koncertu/ tel do kasy 693 811 611 czynny w godzinach otwarcia)

 

 

 Partner:

 

 

 

 Patroni medialni: