Jubileusz 55.lecia - Second Life

GeminiSoftnet.GeminiCms.Web.Mvc.Public.Models.Titles.TitleViewModel

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejny koncert w ramach świętowania jubileuszu 55.-lecia Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus. Jest to niezwykłe święto muzyki oraz samego Zespołu, który przez ponad pół wieku prowadzony jest przez Maestrę Agnieszkę Duczmal. Dokładnie 55 lat temu, w 1968 roku Agnieszka Duczmal założyła swoją autorską Orkiestrę koncertując z nią po całym świecie i współpracując ze światowej sławy solistami. Także i tym razem nie zabraknie światowych gwiazd.
15 października o godzinie 18:00 w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu wystąpią: finalista Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina – Georgijs Osokins, laureat wielu prestiżowych nagród – Jakub Jakowicz (skrzypce), wybitna i ceniona wiolonczelistka – Karolina Jaroszewska oraz jeden z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów jazzowych – Adam Palma
Orkiestrę poprowadzi Agnieszka Duczmal.

 

Data: 15 października 2023 r., Niedziela
Godzina: 18:00
Miejsce: Aula Uniwersytecka, Poznań

 

W programie:

  • Myroslav Skoryk - Melodia
  • Ludwig van Beethoven - Koncert potrójny C-dur op. 56 (opr. Jakub Kowalewski)  
  • Utwory z płyty „Second Life” 

 

Wykonawcy:

Agnieszka Duczmal – dyrygent

Karolina Jaroszewska - wiolonczela

Georgijs Osokins - fortepian

Jakub Jakowicz - skrzypce

Adam Palma - gitara

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus

 

Bilety w cenie: 80zł, 70zł, 60zł (w zależności od miejsca)

 

Oferta specjalna - Jeśli podjęliby się Państwo zorganizowania grupy składającej się z minimum 10 osób, zaoferujemy Państwu bilety na koncert w specjalnej, niższej cenie: 70 zł, 60 zł, 50 zł (w zależności od miejsca). W sprawie rezerwacji grupowej prosimy o kontakt z naszym Biurem: tel. 61 851 66 86 (-87). Sprzedaż grupową zamykamy 9 października. Odbiór biletów grupowych w Centrum Informacji Kulturalnej (ul. Ratajczaka 44).

 

 

 

Bilety dostępne:

 
CIK

Bilety24.pl

Kasa Auli UAM (kasa czynna 12-13 października oraz w dniu koncertu od 16:00 do 19:00 (tel do kasy 693 811 611 czynny w godzinach otwarcia)

 

 Partner:

 

 

 

 Patroni medialni:

                  
 

Projekt współfinansowany przez Fundację "Most the Most".