22.05.2022 - Smoliński, Miler - koncert

GeminiSoftnet.GeminiCms.Web.Mvc.Public.Models.Titles.TitleViewModel

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus. Będzie to ostatnia możliwość usłyszenia Orkiestry w Auli UAM w Poznaniu przed przerwą wakacyjną.
Mimo iż, obecny sezon artystyczny został zdominowany przez pianistów, to najbliższy koncert będzie okazją do wysłuchania niecodziennego połączenia instrumentów.
U boku Orkiestry prowadzonej przez Agnieszkę Duczmal wystąpią Kacper Smoliński grający na harmonijce ustnej oraz Bartek Miler na instrumentach perkusyjnych.
W programie koncertu znalazły się zróżnicowane utwory: Jacek Rabiński - Divertimento Amadeus, Kacper Smoliński - Koncert na harmonijkę chromatyczną, perkusję i orkiestrę smyczkową, Emmanuel Séjourné – Koncert na wibrafon i orkiestrę smyczkową oraz Dag Wirén – Serenada na smyczki op. 11

 

 

Data: 22 maja 2022, Niedziela
Godzina: 18:00
Miejsce: Aula Uniwersytecka, Poznań

 

Program:
• Jacek Rabiński - Divertimento Amadeus
• Kacper Smoliński - Koncert na harmonijkę chromatyczną, perkusję i orkiestrę smyczkową
• Emmanuel Séjourné – Koncert na wibrafon i orkiestrę smyczkową
• Dag Wirén – Serenada na smyczki op. 11

 

Wykonawcy:
Agnieszka Duczmal – dyrygent
Kacper Smoliński – harmonijka ustna
Bartek Miler – instrumenty perkusyjne
Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus

 

Wydarzenie to organizowane jest także z okazji 85. lecia Programu II Polskiego Radia.

 

logo 2

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

  

 

 

Bilety w cenie: 60zł, 50zł, 40zł (w zależności od miejsca)

 

Oferta specjalna - Jeśli podjęliby się Państwo zorganizowania grupy składającej się z minimum 10 osób, zaoferujemy Państwu bilety na koncert w specjalnej, niższej cenie: 50 zł, 40 zł, 30 zł (w zależności od miejsca). W sprawie rezerwacji grupowej prosimy o kontakt z naszym Biurem: tel. 61 851 66 86 (-87). Sprzedaż grupową zamykamy 13 maja. Odbiór biletów grupowych w Centrum Informacji Kulturalnej (ul. Ratajczaka 44).

 

 

 

 Bilety dostępne:

 

 
CIK

Bilety24.pl

Kasa Auli UAM (kasa czynna 19-20.05 od 16:00 do 19:00 oraz w dniu koncertu/ tel do kasy 693 811 611 czynny w godzinach otwarcia)

 

 Partner:

 

 

 

 Patroni medialni: