Nagranie - Janusz Strobel

O wydarzeniu

 

W najbliższą środę 20 maja w Auli UAM w Poznaniu Orkiestra pod batutą Agnieszki Duczmal odbędzie kolejną sesję nagraniową dla Polskiego Radia.

Rejestrowany utwór to Koncert kontrabasowy Janusza Strobla. Solistą będzie Paweł Pańta (kontrabas).

Wybierz datę

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2026 amadeus.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.