Nagranie - Janusz Strobel
Nagranie Janusz Strobel
W najbliższą środę 20 maja w Auli UAM w Poznaniu Orkiestra pod batutą Agnieszki Duczmal odbędzie kolejną sesję nagraniową dla Polskiego Radia.
Rejestrowany utwór to Koncert kontrabasowy Janusza Strobla. Solistą będzie Paweł Pańta (kontrabas).