Zakończenie sezonu

Zakończenie sezonu

 

Koncertem podczas festiwalu „Ucho Igielne” w Sandomierzu, który był jednocześnie pierwszym od rozpoczęcia pandemii koncertem z publicznością, Orkiestra zakończyła ten osobliwy i niepełny sezon artystyczny. Dziękujemy Państwu, że byliście z nami w tym trudnym dla nas wszystkich okresie oraz za przesyłane nam liczne ciepłe i miłe słowa. Staraliśmy się pozostać z Państwem wirtualnie publikując na FB ponad 120 postów, których łączny zasięg przekroczył 40000 odbiorców. Ponadto w naszych koncertowych niedzielach emitowaliśmy ponad 200 minut archiwalnych koncertów Orkiestry. To także jeden koncert w Teatrze Palladium w Warszawie transmitowany online, sobotnie spotkania ze znakomitymi solistami, retransmisje archiwalnych koncertów w Polskim Radiu w ramach Filharmonii Dwójki oraz kilkadziesiąt koncertów umieszczonych na naszym kanale Youtube, co przełożyło się na ponad 5000 wyświetlonych łącznie minut i blisko 2700 osób obserwujących nasz profil FB.
Muzycy Amadeusa przygotowali specjalnie dla Państwa szereg „domówek”, a w okresie wakacyjnym zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia koncertów kameralnych nagranych w ramach cyklu „Wieczory z Amadeusem”.
Życzymy Państwu, aby czas wakacji był dla Państwa prawdziwym wypoczynkiem, a z nowym sezonem artystycznym zapraszamy naszych melomanów do realnych spotkań z Orkiestrą Kameralną Polskiego Radia Amadeus w salach koncertowych. Do tych życzeń dołączamy Walca z Serenady Piotra Czajkowskiego, którego nagranie zrealizowaliśmy z tęsknoty za wspólnotą – muzyków i publiczności.